Městské slavnosti: Živá hudba pro lepší zážitek!

Nine Orchestra Pardubice
Městské slavnosti: Živá hudba pro lepší zážitek!

Městské slavnosti: Živá hudba pro lepší zážitek!

Jsme živá hudba na firemním večírku, na kulturních slavnostech, na plese, rodinné oslavě i svatbě.

Plánujete městské slavnosti a nechcete se spoléhat pouze na hudbu z počítače a pár malých reproduktorů? Tomu naprosto rozumíme! Hudba přináší do života radost a pro lepší zážitek z ní byste měli vsadit právě na tu živou. Hned se dočtete proč…

Jak vybrat hudbu na městské slavnosti?

Společně s plynulým rozvolňováním všech opatření, která nás ladí na léto, je čas znovu oživit obecní i městské kulturní slavnosti. A s tím, jak se pomalu vrací kulturní život zase do normálu, přátelé se chtějí setkávat na čerstvém vzduchu, bavit se a poslouchat hudbu, která potrhne atmosféru celé akce, přichází i povinnosti vás všech, kteří to musí celé zařídit.

Jaký ale vybrat styl hudby, aby se zalíbil všem? Co když selže technika nebo se vám nepodaří správně ozvučit prostor a hudba bude znít nepříjemně? S živou hudbou si s ničím z toho nemusíte lámat hlavu. A vyberete-li si na vaši slavnost kapelu Nine Orchestra, nebudete se muset starat ani o zmíněné ozvučení.

Živá hudba na městských slavnostech

Živá hudba má na každé společenské akci jedno velké plus, a tím je možnost reagovat na náladu a momentální rozpoložení publika. Díky tomu dokáže skvěle rozproudit zábavu a roztančit i ty, kteří jindy pouze postávají v koutě. Jedinečnou show, která vykouzlí tu pravou atmosféru, je i profesionální osvětlení, které, pokud si budete přát, zařídíme.

Proč je více kapel v programu lepší?

Hudba je tu proto, aby nabídla různorodé skladby českých i zahraničních umělců, z nichž si každá získá své fanoušky. A právě z toho důvodu je ideální zařadit více kapel do programu, které přilákají rozmanitější publikum a přispějí k rozšiřování hudebních obzorů. A ať už na podiu vystoupí známé či méně známé kapely, jedno je jisté, čím více kapel, hudebních nástrojů a žánrů, tím větší zábava!

Jako jedna z kapel na vaší akci vám z našeho repertoáru sestavíme nadupaný playlist různých žánrů, který dotvoří jedinečnou atmosféru celé akce. Hlas jako zvon, bicí, kytara, klávesy, basovka, saxofon…, střídáme hudební nástroje a jako sehraný tým hudebníků je naší největší předností pocit, který zanecháme v návštěvnících akce.

Obejdou se městské slavnosti bez živé hudby?

Jednoznačně se obejdou bez klobás v třikrát přepáleným tuku, ale bez hudby a zábavy? Rozhodně ne! Takže, pokud chystáte městskou slavnost s kardinálním odstartováním, které si každá sešlost po tak dlouhé pomlce zaslouží, a ještě nemáte vyřešenou hudbu, pak nás neváhejte kontaktovat. Přijedeme kamkoliv, na přání a po domluvě zajistíme pro celou vaši akci i kompletní ozvučení, osvětlovací techniku, videoprojekci a dodáme stage. Co pro to udělat? Stačí jen kliknout na závěr, bije to do očí, a odnést si zážitek z živého vystoupení. Přesně to, po čem teď všichni touží a my vám to dáme!

„chystáme kulturní slavnost“

Sdílejte:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest