Jak vybrat kapelu na svatbu?

Nine Orchestra Pardubice
Jak vybrat kapelu na svatbu?

Jak vybrat kapelu na svatbu?

Jsme živá hudba na firemním večírku, na kulturních slavnostech, na plese, rodinné oslavě i svatbě.

Budete se brát? Čeká vás plánování svatebního dne? Co vše a kdy potřebujete zařídit, aby váš nejdůležitější den v životě dopadl podle vysněných představ? Bohužel vám neporadíme, které svatební šaty právě letí, nebo jaký materiál prstýnků je ten nejlepší, ale zaručeně víme, že na pódiu děláme dojem! Jak vybrat tu pravou kapelu na vaši svatbu?

Co dělá svatbu výjimečnou?

Jednoznačně hudba! A za nás ta ŽIVÁ! Zasnoubili jste se, plánujete do detailu váš den D a vybíráte kapelu na svatbu? Dáváte více přednost temperamentní kapele a opravdovému hudebnímu zážitku před reprodukovanou hudbou s DJem v koutě? Užijte si svatbu svých snů, o tóny se postaráme my. Pop, rock, valčík, cha-cha, waltz, a další styly, které bezkonkurenčně roztančí každého.

Kdy objednat hudbu na svatbu?

Kdo by si dokázal představit svatbu bez tónů, které zaplňují parket? Hudba, zábava i zážitek k oslavám manželství neodmyslitelně patří, ale kdy kapelu objednat? Ideální doba je půl roku před svatbou, ale nebojte se rezervovat termín i rok dopředu, abyste nepodléhali panice z příprav a měli další bod ze svatebního plánovače za sebou. A pokud si vyberete nás, zamluvte si termín raději hned. 😊

Svatební glamour naší kapely

Zajistíme vám romantické tóny na první novomanželský tanec i nezapomenutelnou hudební party až do východu slunce. Nenecháme vás ani vaše hosty sedět. I díky naší hudební show, uděláme z vaší svatby mimořádný zážitek, který si budete pamatovat po celý život.

  • umíme rozproudit svatební zábavu
  • reagujeme na náladu svatebčanů
  • udržíme vás i vaše hosty na parketu po celý svatební den i večer
  • bicí, baskytara, kytara, saxofon, klávesy, zpěv
  • na přání přijedeme kamkoliv i s kvalitní zvukovou a osvětlovací technikou
  • sestavíme playlist podle vašich představ
  • dodržujeme termíny a přizpůsobíme se vašemu svatebnímu harmonogramu

Které svatební písně patří mezi nejoblíbenější?

Nechte se unášet na vlnách dokonalých písní, které jsou velmi oblíbené, a přesto se nikdy neohrají. A tady je pár tipů z našeho repertoáru, jaké by v playlistu neměly chybět:

Shallow – Lady Gaga/Bradley Cooper / Wrecking Ball – Miley Cyrus / Thousand Years – Christina Perri / Satisfaction – Rolling Stones / Víno – Chinaski / I Can See Clearly Now – Jimmy Clif / Super Trouper – ABBA / I feel good – James Brown

Tohle bude váš nejšťastnější den a nám bude ctí být jeho součástí, Nine Orchestra.

Sdílejte:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest