Jak docílit výjimečného zážitku z firemní akce?

Nine Orchestra Pardubice
Jak docílit výjimečného zážitku z firemní akce?

Jak docílit výjimečného zážitku z firemní akce?

Jsme živá hudba na firemním večírku, na kulturních slavnostech, na plese, rodinné oslavě i svatbě.

Plánujete firemní večírek a chcete, aby všechno proběhlo podle představ, a ještě něco navíc? Je vaším cílem, aby byli kolegové spokojení a nedočkaví na každý další firemní event? Nechte se inspirovat, jak docílit výjimečného zážitku z firemní akce!

Chcete zabodovat před šéfem s organizací firemní akce?

Firemní večírky všeobecně bývají plné zábavy všeho druhu. Jejich cílem je zejména stmelit kolektiv, upevnit vztahy mezi kolegy a dopřát svým zaměstnancům trochu toho neformálního odlehčení. Jde vůbec ale zařídit, aby se všichni bavili? Aby nikdo nestál v koutě a netrpělivě nehypnotizoval hodiny? Jídlo, míchané drinky, kvalitní zajištění prostoru a moderátor pro akci jsou bezpochyby správným krokem užitému večeru, ale ten největší zážitek by měl ještě přijít! .-)

Jak docílit výjimečného zážitku z akce?

Ptáme se teď vás a pokud první myšlenka byla hudba, pak čtete správné řádky. Žádná party se bez hudby neobejde a tím největším zážitkem bude jednoznačně ta živá s lidmi, co za ní stojí, kteří rozproudí zábavu, reagují na hosty, udrží je na parketu po celou dobu akce, a dokonce i nepřetržitě pocitem po ní. SHOW je to, co každou firemní akci dělá ZÁŽITKEM a záleží jen na vás, pro jaký se rozhodnete i jak se bude lišit od ostatních.

Zážitek z živého vystoupení

Živá hudba rozhýbe zaručeně všechny, vždy a všude! Kdo by taky zůstal sedět, když z pódia uslyší oblíbené hity plné energie v podání sehrané skupiny? Jednou z ne mála výhod živé kapely je přímé napojení a reakce na publikum, přizpůsobení se repertoárem i nástroji náladě na akci a přilákání na parket i ty nejtuctovější z publika.

Plánujete firemní večírek?

Pokud plánujete pořádat firemní večírek, pak neváhejte a kontaktujte nás! Vše přizpůsobíme vašim požadavkům a celá akce tak bude podle představ. Budete chtít nadupanou akci plnou zábavy a tance? Nebo naopak akci plnou tance a zábavy? Shlédněte naši videotéku i repertoár a společně vytvoříme playlist různých žánrů a s ohledem na váš program, který podtrhne atmosféru mimořádného zážitku. A aby to pro vás bylo ještě jednodušší, na přání a po domluvě zajišťujeme také veškerou zvukovou techniku, osvětlení i videoprojekci.

WOW, přesně tak zní velkolepé finále!

Těšíme se na vás, Nine Orchestra.

Sdílejte:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest