Hudba: Smysl lepších zítřků

Nine Orchestra Pardubice
Hudba: Smysl lepších zítřků

Hudba: Smysl lepších zítřků

Jsme živá hudba na firemním večírku, na kulturních slavnostech, na plese, rodinné oslavě i svatbě.

Máte také pocit, že bez hudby by byl život nepopsatelně smutnější? Naplní vás pocit štěstí hned, jak si nasadíte sluchátka nebo se z rádia rozlehnou tóny vaší oblíbené skladby? Nás ano!

Pojďme si říct, jak hudba ovlivňuje naši psychiku, a proč je právě hudba smyslem lepších zítřků.

Co hudba dokáže a jak ovlivňuje naši mysl?

Hudba odjakživa byla, je a bude považována za neodmyslitelnou součást našich životů. A právě proto, že ji už automaticky řadíme do každodenních činností, si často ani neuvědomujeme, že nás doprovází takřka všemi důležitými událostmi, které v životě zažíváme. Od dětských oslav, přes plesy, firemní večírky, až po svatby a zas a znovu rodinné oslavy. A proto je důležité vybrat ten správný způsob poslechu!

Ať už zvolíte soukromý koncert za pomoci telefonu a reproduktorů u vás doma nebo si zařídíte opravdové živé vystoupení kapely, věříme, že hudba vždy zlepší náladu a vykouzlí úsměv na tváři.

Publikum: Živá hudba jako umění

Ačkoliv jsou různé streamovací platformy nejběžnějším způsobem poslechu hudby, přemýšleli jste někdy nad tím, že jsou i jiné, lepší cesty, jak si naplno užít vaši oblíbenou písničku? Přesně tak! Řeč je o živé hudbě, která posune váš zážitek na úplně jinou úroveň!

Zážitek z živé hudby je mnohem silnější, nevnímáte při něm pouze hudbu samotnou, ale zapojeny jsou i ostatní smysly. Navíc kapela svým playlistem a volbou písní reaguje na atmosféru i náladu hostů, a tím vás jejich show nikdy nepřestane bavit!

Hudbou k lepším zítřkům

Nadarmo se neříká, že smích je všelék, a to samé platí i pro hudbu, která zvedne náladu, navodí pozitivní energii i pozitivní atmosféru. A i přestože současná situace živým koncertům příliš nepřeje, věříme, že až se v budoucnu na jednom z našich vystoupení potkáme, jedinou negativní věcí budou výsledky našich i vašich testů. 🙂

A zazněla živá hudba…

Oslnily vás výhody živého vystoupení a rozhodli jste se ho zařadit do příprav plánovaného večírku, městské slavnosti, nebo jiné kulturní akce? Pak neváhejte a seznamte se s naším repertoárem, ze kterého vám rádi sestavíme ideální playlist pro každou akci a na přání zajistíme i zvukovou a osvětlovací techniku. Mezi nejúspěšnější písničky na večírek patří například I Feel Good od Jamese Browna, Super Trouper od ABBA nebo Víno od Chinaski.

Těšíme se, až pro vás opět budeme moci živě hrát a doufáme, že se na nějaké pořádné akci sejdeme co nejdříve! Vaše Nine Orchestra.

Sdílejte:
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest